Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne en de Lot en vlakbij de beroemde stadjes Souillac, Sarlat, Domme, Beynac en de kloosterstad Rocamadour.

Na het ontdekken van de prachtige omgeving kunt u genieten van Le Prieuré en zijn mooie binnenplaats, de grote romantische tuin met rozenperken, schaduw- en zonnehoekjes, een verwarmd zwembad en vooral veel stilte en ruimte.

Als unicum heeft Le Prieuré een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.

Er zijn 3 vakantie woningen:

De Boerderij is het oudste gedeelte van Le Prieuré. De zeer luxe gîte heeft een privé patio annex binnentuin (40 m2) met eigen ingang en is geschikt voor 4 personen . Via de achterkant van de boerderij kunt u naar de gemeenschappelijke grote tuin waar u gebruik kunt maken van het zwembad.

Het Atelier heeft met de vele ramen een mooi uitzicht op het grote park. Het is geschikt voor 4 personen ( 2 volwassenen en 2 kinderen)

Het Pavillon ligt aan de zijkant in het park en is geschikt voor max. 2 personen.

Lees minder

Bekijk alle foto's

  • WiFi
  • Kindvriendelijk
  • Honden welkom in overleg
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Extra lange bedden

Saskia & Martin Landman

Meer over de eigenaar Sluiten

Een sfeervol complex!

Le Prieure wordt gerund door de Nederlandse eigenaren Saskia & Martin Landman.

Wat maakt Le Prieure uniek?
Een voormalig kloosterje met een in originele staat verkerende Kapel. Deze wordt gerund door Saskia & Martin Landman sinds 2001. “Het doel is iedereen een onvergetelijke vakantie te bezorgen.”

U kunt door Saskia & Martin Landman worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels
– Duits

Beschikbaarheid

De beschikbaarheidskalender van deze gîte is niet recent bijgewerkt. De eigenaar zal je na het doen van een reservering snel laten weten of je hier in de door jou gewenste periode terecht kan.

max. 4 personen

De Boerderij

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Tweepersoonsbed
  • Oven
  • Magnetron
  • Open haard

Omgeving

Afstand tot Utrecht 1055 km

Le Prieuré is gelegen in het mooie middeleeuws dorpje Cieurac, op 2 minuten loopafstand van de rivier de Dordogne. Cieurac ligt op 2 km afstand van Souillac. Dit bruisende stadje biedt volop keuze aan winkels, zonnige terrasjes, restaurants, musea en marktjes. U kunt er ook tennissen, golfen, paardrijden en kanoen.

Le Prieuré is centraal gelegen ten opzichte van de beroemde stadjes Sarlat, Domme, Beynac en de kloosterstad Rocamodour. Ook kunt u vanuit Le Prieuré in de prachtige omgeving wandelen en fietsen. Voor de visliefhebbers is de Dordogne een ware uitdaging.

Het departement Dordogne, met als hoofdstad Perigieux, wordt ook vaak met de oude naam Périgord aangeduid.
De Dordogne is beroemd om zijn voortreffelijke keuken, uitstekende wijnen en gastvrije bewoners.

De toerist kan zich hier nog een ontdekkingsreiziger voelen. De omgeving biedt onder andere:
• 10-tallen pre-historische grotten
• vredige rivierstrandjes
• vriendelijk groen heuvellandschap
• charmante middeleeuwsche stadjes
• schilderachtige dorpjes
• vele kastelen

Het mooiste deel van de rivier de Dordogne ligt tussen Souillac en Bergerac. Er zijn vele mogelijkheden om te kanoën en zodoende van het natuurschoon te genieten. De regio biedt uitstekende mogelijkheden tot inspirerende wandel- en fietstochten.

Rocamodour: Eén van de beroemdste bedevaartsoorden sinds het jaar 1166. Het is ook nu nog een heilige plaats en een geliefd reisdoel, prachtig gelegen op de top van een rots boven de Alzouvallei.

Gouffre de Padirac: Deze enorme krater van 35 m breed en 75m diep ontstond toen een grot instortte. In het enorme gangenstelsel kunt u nu een ondergronds boottochtje tussen de stalagtieten maken.

Sarlat: Een prachtig middeleeuws stadje wat meer middeleeuwse renaissancistische en 17de-eeuwse gevels bezit dan enig andere Franse stad. In Sarlat vind u iedere zaterdag één van de beste markten van Frankrijk. In de zomer vindt u er foie gras, walnoten, kazen etc. In het najaar truffels en paddestoelen. Helaas is het er in de zomer erg druk, dus dan kunt u het beste (voor één keer) héél vroeg uit de veren komen om dit stadje met z´n markt te ontdekken.Maar ondanks de drukte een must.

Beynac: Een prachtig middeleeuws stadje aan de Dordogne met hoog op de gele kalkrotsen het 13e-eeuwse kasteel, vroeger onneembaar, nu bereikbaar te voet en per auto. Het kasteel heeft twee bastions, een grote gotische Salle des Etats, een huiskapel met 16e-eeuwse fresco´s en een grote stenen trap.

Domme: Het stadje Domme is een goudgele bastide met middeleeuwse poorten. Het ligt op een 212 meter hoge rots. Hierdoor heeft u een prachtig uitzicht over de Dordogne vallei. Het stadje heeft veel van zijn oorspronkelijke karakter behouden en is met de grotten van Domme zeer de moeite waarde te bezoeken.

Lees minder

Chambres d'Hôtes van deze eigenaar