Op Résidence le Magnolia kun je een heerlijke vakantie tegemoet zien, met alleen rust, lekker eten, relaxen, zwemmen, wandelen, dagtripjes maken, lokale markten bezoeken, fietsen, tuinieren, lunchen of dineren in één van de vele restaurantjes in de regio, etc.

Het vakantiehuis bestaat uit twee delen, aan elkaar gekoppeld. Eén deel is geschikt tot vijf personen en beide delen is geschikt tot tien personen (of met meer kinderen, n.o.t.k.).

Er staat ook een caravan voor twee personen met prachtig uitzicht over de velden.

Als je boekt, komen er geen andere vakantiegangers erbij.

Met een parktuin van 2 hectare met bos en boomgaard, uitzicht, rust, omheind, besloten, verwarmd privé zwembad )half april – eind oktober), twee vijvers, groot parkeerterrein, veel zitjes, ligstoelen, vier slaapkamers, twee badkamers, salon én proeflokaal met open haard, serre met uitzicht op de tuin, buitenkeuken en privacy, kortom: een plek waar je je al snel thuis voelt.

Heerlijk wandelen over uitgestrekte velden en daarna een frisse duik in het zwembad. 's Avonds aan het kampvuur is er de gelegenheid om sterke verhalen te vertellen! (Alleen bij een droog seizoen mag er geen vuur worden gemaakt.)

Kinderen genieten van het bos en park, er is een pingpongtafel, pijl en boog, dartbord, jeu de boulles, ze mogen een boomhut maken, hometrainer, speurtocht uitzetten, uitkijk plekken, etc.

Alle seizoenen hebben hun charme: het voorjaar met ontluikende fruitbloesems, de zomer met markten en zonnige avonturen, de herfst met het wild- en kleurenpracht en vergeet de winter niet met een heerlijk haardvuur met een glas Cahors (Malbec) na een wandeling …. Dus: beleef je vakantie in de natuur en geniet!

Als je wilt, koken wij voor je. Résidence le Magnolia ligt 30 km. ten n.w. van Cahors en 550 kilometer onder Parijs. Geschikt voor je (trouw)feest tot 50 personen, n.o.t.k. Wil je weten hoe het er bij ons uitziet? Kijk maar!

Lees minder

Bekijk alle foto's

  • WiFi
  • Kampeerplaatsen
  • Kindvriendelijk
  • Nederlands contactpersoon
  • Table d'hotes
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Bij een zwemmeer
  • Groepsaccommodatie
  • Airconditioning

Vincent Oostvogel

Meer over de eigenaar Sluiten

Na 25 jaar een cateringbedrijf met kookschool in NL te hebben gehad, waren we in 2007 toe aan een nieuwe uitdaging.
Maar zonder gasten en culinaire belevenissen kunnen we niet en hebben besloten om in Frankrijk kleinschalig verder te gaan met cateringopdrachten tot 50 personen, kookworkshops tot 14 personen en in Frankrijk ons huis in te richten als vakantiehuis voor 2 tot 10 personen.

Berdien is gastvrouw in huis en chef van de keuken.
Met het maken van de meest uiteenlopende gerechten en nieuwe gezonde creaties is zij in haar element.  Koken is meer dan haar hobby, ook schildert en leest ze graag en verzorgt de kruidentuin.Résidence le Magnolia
Ze is vaak bij de regionale brocantes te vinden,  dat komt tot uiting als je de inrichting van het huis ziet.
Gezelligheid met een gevuld glaasje rosé staat voorop.

Vincent verzorgt de boekingen, de tuin en is dé barbecue specialist.
In de tuin van 2 hectare is er veel te beleven en er is altijd wel iets wat onderhoud nodig heeft:Résidence Le Magnolia
het bos, 600 meter houtwal, boomgaard, het verwarmde zwembad (mei-okt.), de vele zitjes, vijvers, het truffelveld !!, walnoten rapen, gazons bijhouden, snoeien, etc.
Hij is dan ook vaak in de tuin te vinden. Liefhebbers voor tuinieren helpen graag met het zagen van een boom en het bijhouden van de houtwallen.

Au revoir, graag tot ziens in Les Arques!
Berdien (Berdine) & Vincent (Vinzzz) Oostvogel

Beschikbaarheid

max. 7 personen

Résidence le Magnolia voor 6 tot 7 personen, 3 slaapkamers

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Televisie
  • Inclusief beddengoed
  • Afwasmachine
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron
  • Open haard

max. 5 personen

Résidence le Magnolia tot 5 personen, 2 slaapkamers

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Televisie
  • Inclusief beddengoed
  • Afwasmachine
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron
  • Open haard

Omgeving

Afstand tot Utrecht 1040 km

Gelegen in een glooiend landschap te midden van middeleeuwse dorpjes met veel mogelijkheden van uitjes.

Verken de Lot en de Dordogne, met haar kleine dorpjes en geweldig uitzicht na iedere bocht! Ga mee naar de gezellige avondmarkten (juli en augustus), waar je tussen de Fransen van een vers bereide, vaak biologische maaltijd geniet!

De LOT - Dordogne is een gebied waarin je, naast natuurgebieden en rivieren, dorpjes vindt, die door de tijd vergeten lijken. Volop restaurantjes en winkeltjes in de omgeving.

Lees minder

Beoordelingen

Familie Paker

Jullie landgoed is een oase van rust, met veel verschillende zithoekjes. Op 8 km afstand in Catus was er een aangelegde meer, met strandje en speeltuin, waar de kinderen lekker konden spelen. Bedankt nog voor die tip! Verder waren de grotten van Padirac adembenemend, de stad Cahors aan de Lot met zijn middeleeuwse binnenstad en mooie brug evenals Domme aan de Dordogne met zijn gezellige marktplaats en uitzicht de moeite waard om te bezoeken. Het huis zelf is erg knus ingericht, we hebben heerlijk geslapen op de bedden. We hebben een bijzondere week meegemaakt en hebben we mooie herinneringen en foto\’s aan jullie mooie Le Magnolia te danken. Bedankt: )

november 2018

10

Ed, Talitha, Chinouk, Jorn en Beau

Je raakt er meteen aan verknocht bij aankomst op het prachtige vakantiedomein Le Magnolia van Berdine en Vincent. Gelegen even buiten Les Arques, een Frans dorpje dat tussen de rivieren Lot en Dordogne ligt. ’s Morgens stop je je verse ontbijtspulletjes in de bolderwagen en loop je op jouw tijdelijke landgoed met prachtig groen, een heuse boomgaard, een vuurplaats en eindeloos mooi uitzicht naar een van de vele zitjes waar je kunt neerstrijken. Daarna is het heerlijk zonnen en luieren aan het zwembad. Een hut of een kampvuur bouwen? Vincent zorgt voor materiaal, geeft de kids tips en bouwt maar wat graag mee. Verder vind je hem in de tuin, die hij tot in de puntjes verzorgt en waar alles groeit en bloeit. Brocantemarkt bezoeken? Of bourgondisch – jawel, dat kan uitstekend in de Lot! – smullen van lokale lekkernijen samen met de Franse dorpsbewoners op een pleintje of aan de rivier? Vincent en Berdine weten exact waar je wanneer moet zijn en nemen je als jij dat wilt er ook graag mee naartoe. Zo word je vanzelf een van hun ‘Lot-genoten’. Berdien kan trouwens enorm goed koken. En als jij dat wilt, doet ze dat ook graag voor jou in háár domein: de keuken van hun eigen kookschool aan huis. Maar ja, de eigen buitenkeuken achter het vakantiehuis lonkt ook. Dé plek om zelf een zomerse maaltijd te bereiden. Dat vakantiehuis zouden we overigens bijna vergeten met dat fijne, volle Franse buitenleven. Het is een heerlijke huis. Met een fijne serre en van alle gemakken voorzien. Waar het goed toeven is als je een keer geen zin hebt om van een schitterende zonsondergang, een rosé op het terras of de betoverende sterrenhemel te genieten. Hadden we al verteld dat je echt moet gaan kanoën op de Dordogne, het oude Rocamadour moet bezoeken en de Malbec-wijn moet proeven? En dat je tijdens een mooie avondwandeling zomaar oog in oog kunt staan met een groepje reeën? Een vakantie is hier voorbij voor je het weet!

augustus 2017

10

Floor, Siebe, Carola en Nico

De goede zorgen, gezelligheidf, leuke markten, kampvuur, gebruik van de gîte, verwarmd zwembad en de geweldige tuin (zeg maar park).

juli 2017

10

Familie Merkx

Met heerlijk eten, marktbezoek, een kookworkshop, kampvuur. Veel ruimte, gastvrijheid en rust.

juli 2017

10