Chambres d'Hôtes en GitesChambres d'Hôtes en Gites
Registreren Wachtwoord vergeten?

Accommodatie

Peyrelevade Gite

Nouvelle Aquitaine | Lot-et-Garonne | Sauveterre-la-Lemance

Uw gegevens & bevestigen

Accommodatiegegevens

Er zijn geen toeslagen voor deze accommodatie

Uw reservering

Omschrijving Prijs
Subtotaal accommodatie(s)
Totaalprijs

Persoonsgegevens

Vragen en of opmerkingen

Ik ben akkoord met de algemene voorwaarden en het privacy statement

Je aanvraag is volledig vrijblijvend

PEYRELEVADE -de naam van uw vakantieverblijf-  ligt in een prachtige groene, heuvelachtige omgeving waar je heerlijk kunt fietsen, wandelen en andere activiteiten kunt ondernemen. Peyrelevade ligt tussen de dorpen Sauveterre-la-Lémance en Villefranche du Perigord, op de grens tussen de departementen Dordogne en Lot-et-Garonne. Peyrelevade is voor de actieve vakantieganger die veel wil doen en zien, maar ook wil genieten van de rust op het terras vlakbij het zwembad of in de schaduw onder de treurwilg of de es. Vakantie Dordogne bestaat uit de oude boerderij en de vroegere stal, daterend uit 1808. Beide zijn verbouwd tot drie comfortabele gites (le Soleil, le Tournesol en Arc-en-ciel). Verder zijn er twee zwembaden.

Kleinschalig vakantielandgoed

Peyrelevade is kleinschalig en op een heuvel gelegen alwaar wij onze karaktervolle gites hebben. Ieder met een eigen karakter, in een omgeving waar het leven nog langzaam gaat en de lucht nog zuiver is. Bij aankomst zorgen wij dat de bedden zijn opgemaakt en er een koud drankje voor u klaarstaat. Wees welkom op Peyrelevade en geniet!

Eigen sanitair

Huisdieren welkom

Internet / WiFi

Keuken beschikbaar

Kindvriendelijk

Nederlands contactpersoon

Schoonmaakkosten inclusief

Strijkijzer

Terras of Tuin

Wasmachine

Zwembad

  Recente beoordelingen (0 Beoordelingen)

    Er zijn op dit moment geen beoordelingen

Accommodatie & Reserveren

Hier komt het boekingsformulier vanuit VCA

Arrangementen, workshops en bijzonderheden

Vissen in de Lot-et-Garonne

Golf in de Lot-et-Garonne

Fietsen in de Dordogne en Lot-et-Garonne

Peyrelevade, uw vakantieadres op de grens van de departementen de Lot, Dordogne en de Lot-et-Garonne, is een prima start voor uw fietstochten. Juist door de centrale ligging van Peyrelevade kunt op de fiets kennismaken met de prachtige omgevin ...

Over de eigenaren van Peyrelevade

Peyrelevade wordt gerund door de Nederlandse eigenaren Ruud Truijens en Arna Op ten Berg.

U kunt door Ruud Truijens en Arna Op ten Berg worden verwelkomd in de volgende talen: - Nederlands - Frans - Engels

Meer over Ruud Truijens en Arna Op ten Berg Arna Op ten Berg is mijn vrouw en mijn naam is Ruud Truijens. Beiden zijn wij vijftigers. Sinds februari 2007 zijn wij eigenaren van Peyrelevade op de grens van de Dordogne en de Lot-et-Garonne. Met de aankoop van Peyrelevade begon ons “ik vertrek”, kortom de droom die waarheid werd. Arna is begonnen op de HALO in Den Haag en kwam in het onderwijs terecht. Na een studie docent economie werden beide vakken gecombineerd. Later werd de overstap gemaakt naar het MBO waar zij werkt als docent bedrijfseconomie. Arna combineert haar werk in Nederland met het leven in Frankrijk.

Ik ging direct van de middelbare school naar het Korps Mariniers. Na 6 jaar was dat genoeg en werd de overstap gemaakt naar het ondernemerschap in de horeca in Den Haag. 8 jaar later heb ik mijn bedrijf verkocht. Uiteindelijk kwam ik te werken in de wereld van sport met o. a functies als manager bij de Haagsche Rugby Club en begeleider van sporttalenten bij het Olympische Steunpunt. Overigens is mijn favoriete sport rugby en voor een liefhebber zoals ik, is de streek waar wij wonen een waar paradijs.

Wij ontvangen u met veel plezier op Peyrelevade en hopen dat u, net zoals wij, zult genieten van het Franse leven!

Ruud en Arna.

Aanbiedingen

0/5.0

Beoordelingen van gasten (0 Beoordelingen)

Veel mensen beweren dat de Dordogne en de Lot-et-Garonne;de mooiste streken van Frankrijk zijn. Wij zullen dat niet tegenspreken! Integendeel. Voor rust-, natuur- en cultuurgenieters is de Dordogne of de Lot-et-Garonne de vakantiebestemming bij uitstek. Direct in de omgeving zijn prachtige dorpen en kastelen te vinden (de Dordogne alleen al telt ruim 1200 pittoreske dorpen, waaronder enkele tot de mooiste dorpen van Frankrijk behoren), uitgestrekte bossen, interessante musea en niet te vergeten een rijkdom aan prehistorie, ook sportief gezien, is er veel te beleven: wandelen, fietsen, golfen, kayakken en vissen. Peyrelevade ligt dichtbij twee dorpen waar u dagelijks vers stokbrood kunt halen en andere boodschappen kunt doen. Villefranche-du-Perigord (ongeveer 6 km rijden) is een klein dorp in de Dordogne. Het is een ommuurde, middeleeuwse Bastide, met winkels en gezellige bars en restaurants. In de schaduwrijke straten vindt u alle winkels voor de eerste levensbehoeften. Tevens is er een tabac waar verschillende kranten worden verkocht, een postkantoor en een pinautomaat. Het andere dorp heet Sauveterre-la-Lémance. Het dorp ligt ongeveer op 10 minuten rijden van Peyrelevade. Sauveterre is kleiner dan Villefranche, maar ook hier vindt u diverse winkels, en een postkantoor. In het stadhuis van Sauveterre is tevens een prehistorisch museum gevestigd.

Uw gemiddelde Beoordeling

Reserverings Nummer

Pin Code

Titel van uw beoordeling

Uw beoordeling

Wat voor Vakantie was dit?

  • Zakelijk
  • Koppels
  • Familie
  • Vrienden
  • Alleen