Chambres d'Hôtes en GitesChambres d'Hôtes en Gites
Registreren Wachtwoord vergeten?

Accommodatie

Le Mayne de Boulède Gite

Lot-et-Garonne | Nouvelle Aquitaine | Monflanquin
<
>

Uw gegevens & bevestigen

Accommodatiegegevens

Persoonsgegevens

Vragen en of opmerkingen

Uw reservering

Omschrijving Prijs
Subtotaal accommodatie(s)

Ik ben akkoord met de algemene voorwaarden en het privacy statement

Je aanvraag is volledig vrijblijvend

Le Mayne de Boulède is privé gelegen op een heuvel met prachtig uitzicht over de glooiende omgeving en op het nabijgelegen middeleeuwse vestingplaatsje Monflanquin. Hier is het leven goed!

Het gehele terrein van 3 hectare is toegankelijk voor onze gasten. Op dit buitenterrein bevinden zich 2 zwembaden (11m x 5m, diepte: 1.10 – 2.00m) met comfortabele zit- en ligstoelen, parasols en schaduwrijke plekken.

Op een schaduwrijk plekje naast het zwembad tussen enkele bomen kunt u wegdromen in een hangmat.

Ook is er een speelgelegenheid voor kinderen (schommel, grote trampoline, zandbak).

Zwembad

Table d'hotes

Internet / WiFi

Kindvriendelijk

Geschikt voor mindervaliden

Wasmachine

Lunchen mogelijk

Keuken beschikbaar

Terras of Tuin

Strijkijzer

Nederlands contactpersoon

Ontbijt mogelijk

  Recente beoordelingen (1 Beoordelingen)

     "Heerlijke vakantieweek achter de rug bij Karen en Rolf van Mayne de Boulede in M."

Accommodatie & Reserveren

Hier komt het boekingsformulier vanuit VCA

Arrangementen, workshops en bijzonderheden

Over Rolf en Karen

Rolf en Karen zijn de eigenaren van Lôft ô Village en van Le Mayne de Boulède: vijf huizen op één domein, de luxe van een huis met de gezelligheid van een camping. Bij Le Menuisier op Le Mayne de Boulède kan ...

Culinair en wijn

Goed culinair eten en drinken en het liefst aan lange tafels in goed gezelschap. Dat is de basislevenshouding van iedere Fransman in het Zuidwesten van Frankrijk. En dat “proef” je! Vele mogelijkheden dus om je cul ...

Over de eigenaren van Le Mayne de Boulède

Rolf en Karen zijn de eigenaren van Lôft ô Village en van Le Mayne de Boulède: vijf huizen op één domein, de luxe van een huis met de gezelligheid van een camping.

Bij Le Menuisier op Le Mayne de Boulède kan rekening gehouden worden met onderstaande dieetwensen:
- Vegetarische keuken
- Veganistische keuken
- Glutenallergie
- Notenallergie

U kunt door Rolf & Karen Kommer-De Graaff worden verwelkomd in de volgende talen:
- Nederlands
- Frans
- Engels
- Duits

 Andere accommodaties van deze eigenaar

Vanaf/week € 735,00

LØ.F.T ô Village Monflanquin

Aanbiedingen

5/5.0

Beoordelingen van gasten (1 Beoordelingen)

Marlies

10-05-17

Ruimte en authentiek, goed verzorgd!

5.00/5.0

Heerlijke vakantieweek achter de rug bij Karen en Rolf van Mayne de Boulede in M.

Boulède is ruim tweehonderd jaar oud en een voormalig ‘village d’artisans rural’: een ambachtsliedendorpje waar zich destijds o.a. een smid (forgeron), een timmerman (menuisier), een wijnboer (vigneron) en een tonnelier gevestigd hadden.

Vakantiegehuchtje Le Mayne de Boulède met haar vijftal vakantiehuizen (gîtes) ligt vlakbij het middeleeuwse dorpje Monflanquin tussen de rivieren Dordogne en Lot, in het noorden van de Lot-et-Garonne.
Misschien wel ’t bestbewaarde geheim in Zuid-West Frankrijk!

De grote rivieren Lot en Garonne die dit gebied doorkruisen zorgen ervoor dat de natuur hier groen is.
De streek, op een steenworp afstand van de bekende Dordogne, combineert een schitterend en waterrijk heuvellandschap van zonnebloemvelden, fruitboomgaarden, weilanden, akkers en bos met authentieke middeleeuwse dorpen en kastelen en een rijke gastronomie. Niet voor niets noemt men het ook wel liefkozend hét Toscane van Frankrijk.

De grotere plaatsen in de buurt zijn Bergerac (en haar vliegveld, 35 automin. ), Agen en Cahors.

Uw gemiddelde Beoordeling

Reserverings Nummer

Pin Code

Titel van uw beoordeling

Uw beoordeling

Wat voor Vakantie was dit?

  • Zakelijk
  • Koppels
  • Familie
  • Vrienden
  • Alleen

 Leuke Gîtes in de buurt
Vanaf/week€ 460,00

Peyrelevade

PEYRELEVADE -de naam van uw vakantieverblijf-  ligt in een prachtige groene, heuvelachtige omgeving waar je heerlijk kunt fietsen, wandelen en andere