Le Mayne de Boulède is privé gelegen op een heuvel met prachtig uitzicht over de glooiende omgeving en op het nabijgelegen middeleeuwse vestingplaatsje Monflanquin.

Hier is het leven goed!

Boulède is ruim tweehonderd jaar oud en een voormalig 'village d'artisans rural': een ambachtsliedendorpje waar zich destijds o.a. een smid (forgeron), een timmerman (menuisier), een wijnboer (vigneron) en een tonnelier gevestigd hadden.

Vakantiegehuchtje Le Mayne de Boulède met haar vijftal vakantiehuizen (gîtes) ligt vlakbij het middeleeuwse dorpje Monflanquin tussen de rivieren Dordogne en Lot, in het noorden van de Lot-et-Garonne. Misschien wel 't best bewaarde geheim in Zuid-West Frankrijk!

Het gehele terrein van 3 hectare is toegankelijk voor onze gasten. Op dit buitenterrein bevinden zich 2 zwembaden (11 x 5 m, diepte: 1.10 – 2.00 m) met comfortabele zit- en ligstoelen, parasols en schaduwrijke plekken.

Op een schaduwrijk plekje naast het zwembad tussen enkele bomen kunt u wegdromen in een hangmat.

Ook is er een speelgelegenheid voor kinderen (schommel, grote trampoline, zandbak).

Lees minder

Bekijk alle foto's

  • WiFi
  • Kindvriendelijk
  • Nederlands contactpersoon
  • Table d'hotes
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Geschikt voor mindervaliden

Rolf & Karen Kommer-De Graaff

Meer over de eigenaar Sluiten

Rolf en Karen zijn de eigenaren van Lôft ô Village en van Le Mayne de Boulède: vijf huizen op één domein, de luxe van een huis met de gezelligheid van een camping.

Bij Le Menuisier op Le Mayne de Boulède kan rekening gehouden worden met onderstaande dieetwensen:
– Vegetarische keuken
– Veganistische keuken
– Glutenallergie
– Notenallergie

U kunt door Rolf & Karen Kommer-De Graaff worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels
– Duits

Beschikbaarheid

De beschikbaarheidskalender van deze gîte is niet recent bijgewerkt. De eigenaar zal je na het doen van een reservering snel laten weten of je hier in de door jou gewenste periode terecht kan.

La Bouchonnière de Boulède

  • Eenpersoonsbedden
  • Kinderbed mogelijk
  • Inclusief beddengoed
  • Tweepersoonsbed
  • Open haard

max. 8 personen

Le Menuisier

  • Badkamer met douche
  • Inclusief beddengoed

Omgeving

Afstand tot Utrecht 1104 km

De grote rivieren Lot en Garonne die dit gebied doorkruisen zorgen ervoor dat de natuur hier groen is.

De streek, op een steenworp afstand van de bekende Dordogne, combineert een schitterend en waterrijk heuvellandschap van zonnebloemvelden, fruitboomgaarden, weilanden, akkers en bos met authentieke middeleeuwse dorpen en kastelen en een rijke gastronomie. Niet voor niets noemt men het ook wel liefkozend hét Toscane van Frankrijk.

De grotere plaatsen in de buurt zijn Bergerac (en haar vliegveld, 35 automin. ), Agen en Cahors.

Lees minder

Beoordelingen

Marlies

Heerlijke vakantieweek achter de rug bij Karen en Rolf van Mayne de Boulede in M.

mei 2017

10

Chambres d'Hôtes van deze eigenaar