Aan de voet van de Mont Ventoux, aan de rand van het lieflijke Provençaalse dorpje Mormoiron ontvangt Helena Jurriëns u in haar gastvrije chambres et maisons d’hôtes.

Helena vindt het heerlijk om haar culinaire en culturele ervaringen en ontdekkingen hier in de Provence met u te delen.

Als u wilt wijst ze u de weg naar cultureel historische bezienswaardigheden, gezellige restaurantjes, theaters, wijn- proeverijen, wieler- en automobiel evenementen, Provençaalse markten, golfbanen etc.

Natuurlijk kunt u ook heerlijk luieren in de zon aan de rand van het zwembad op comfortabele ligbedden. Ook na zonsondergang kunt u daar genieten van het prachtige uitzicht van de lichtjes van de dorpjes in de vallei, of de romantische sterrenhemel.

Ook in de winter zijn er mogelijkheden tot skiën, langlaufen en andere sneeuwactiviteiten op de 1912 meter hoge Mont Ventoux, bekend van de Tour de France.

Lees minder

  • Adults only
  • Nederlands contactpersoon
  • Wasmachine
  • WiFi
  • Zwembad

Helena Jurriens

Meer over de eigenaar Sluiten

Smaakvol, comfortabel en kleinschalig. De Nederlandse eigenaar is Helena Jurriëns: “Gastvrij, spontaan.”

Wat maakt Le Vent d’Etoile uniek?
De mogelijkheid om de Mont Ventoux met fiets en skies te bedwingen. Er is een meertje met zandstrand op loopafstand en in het dorp op 2 minuutjes lopen alle winkeltjes. “Omdat het altijd een droom van mij geweest is een chambre d’hôte in Zuid-Frankrijk te runnen en mijn gasten te ontvangen in een sfeervolle en comfortabele ambiance.”

Overweegt u om een hapje mee te eten?
De specialiteiten van de kok zijn: de Mediterrane keuken. Helena had een kookstudio en huiskamerrestaurant in Nederland.

U kunt door Helena Jurriëns worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels
– Duits

Meer over Helena Jurriëns
Helena is uw Nederlandse gastvrouw die al enkele jaren in de heerlijke Provence woont.

In Nederland had zij een eigen kookstudio en huiskamerrestaurant en zij verzorgde diverse culinaire activiteiten. Na haar 50ste verjaardag besloot ze het roer om te gooien en een nieuw leven te beginnen in Zuid-Frankrijk.

Helena vindt het heerlijk om haar culinaire, culturele ervaringen en ontdekkingen hier in de Provence met u te delen.

Beschikbaarheid

De beschikbaarheidskalender van deze gîte is niet recent bijgewerkt. De eigenaar zal je na het doen van een reservering snel laten weten of je hier in de door jou gewenste periode terecht kan.

Omgeving

Afstand tot Utrecht 1127 km

Chambre et maisons d'hôtes Le Vent d'Etoile ligt aan de voet van de Mont Ventoux en is dus dé ideale uitvalsbasis voor fietsers die de berg willen beklimmen.

Het is rustig gelegen aan de rand van het dorp met alle faciliteiten.

De omgeving kenmerkt zich door uitgestrekte heuvels met wijnvelden, historische in de zon sluimerende dorpjes met Provençaalse marktjes. En natuurlijk de Mont Ventoux.

Op loopafstand is een meer met bewaakt zandstrand en verder lenen de steden als Avignon en Orange zich voor shopping, restaurant, museum en theaterbezoek.

De mogelijkheden zijn te over. Uw gastvrouw Helena wil u graag adviseren bij uw uitstapjes.

Natuurlijk kunt u ook heerlijk luieren in de zon aan de rand van het zwembad op comfortabele ligbedden.
Ook na zonsondergang kunt u daar genieten van het prachtige uitzicht van de lichtjes van de dorpjes in de vallei, of de romantische sterrenhemel.

Lees minder

Chambres d'Hôtes van deze eigenaar