Voormalig koetshuis, omgebouwd tot prachtige en ruime gîtes, gelegen in het hart van de Dordognevallei. Zeer rustige ligging te midden van de prachtige natuur en toch op slechts  4 km van Souillac-centrum, met zijn winkels, restaurants en terrasjes.

Het terras van de gîtes voor 4 en 5 personen paalt aan het zwembad: een ideaal gegeven voor gezinnen met babytjes (lekker zonnen terwijl zij dutten) of kinderen (gezellig aan tafel terwijl zij zwemmen).

De gîtes zijn voorzien van alle mogelijke comfort. Mist u toch iets, dan geeft u ons gewoon een seintje: wij wonen in het huis ernaast, en kunnen u dus bij al uw vragen van dienst zijn.

Lees minder

Bekijk alle foto's

  • WiFi
  • Kindvriendelijk
  • Nederlands contactpersoon
  • Table d'hotes
  • Zwembad
  • Wasmachine

Jan en Marion Truyts-Michielssen

Meer over de eigenaar Sluiten

Charmant domein.

Le Manoir wordt gerund door de Belgische eigenaren Jan en Marion: “Wij houden ervan om mensen te ontvangen en voelen ons bevoorrecht dat we nu in Frankrijk wonen en onze ervaringen kunnen delen met al wie bij ons op vakantie komt!”

Overweegt u om een hapje mee te eten in Le Manoir?
De specialiteiten van de kok zijn: verse producten die letterlijk van bij de buren komen.

Dineren kunt u al vanaf € 25 per persoon.

U kunt door Jan en Marion worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels

Meer over Jan en Marion
Dit huis was voor ons liefde op het eerste gezicht. De kamers waren toe aan een grondige renovatie, maar dat hield ons niet tegen.
Nu zijn we fier dat we beschikken over 3 volledig vernieuwde sfeervolle gastenkamers, waaronder één familiekamer met twee afzonderlijke slaapkamers.

We hebben ook een groot koetshuis met daarin 2 gîtes voor 4 personen, één voor 5 personen en 2 gîtes voor 2 personen. Buiten het seizoen toveren we de gîtes voor 2 personen om ‘studio d’hôtes’: alle voordelen van een gastenkamer gecombineerd met alle voordelen van een gîte!

We komen zelf graag buiten en genieten dan van onze tuin. Die is 1 hectare groot, en bestaat (gelukkig) ook voor een groot deel uit bos. We hebben zelfs een eigen grot, heel spannend voor de kinderen! En als het even kan, leggen we ons met plezier zelf ook eens aan het zwembad.

Beschikbaarheid

Gîte Duras

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Afwasmachine
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron

Gîte Malbec

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Afwasmachine
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron

Gîte Manseng

  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron

Gîte Tannat

  • Eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Afwasmachine
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron

Gîte Colombard

  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Tweepersoonsbed
  • Koelkast
  • Oven
  • Magnetron

Omgeving

Afstand tot Utrecht 985 km

De Dordognevallei is niet alleen prachtig om in te wandelen en te fietsen, er valt - voor jong en oud - ook ontzettend veel te beleven.

Kanovaren, kastelen bezoeken (en ridder spelen), dino-, dieren-, avonturen- en aquaparken, prachtige dorpjes, brocantemarkten, restaurantjes, markten met streekproducten, grotten met en zonder tekening, onderaardse rivieren, zwemmen in de Dordogne, een reuzenlabyrint…

Wij hebben ontzettend veel documentatie en helpen u vanuit onze eigen ervaring ook graag op weg. Toegangstickets kopen, het restaurant reserveren, u de weg wijzen naar de leukste (en lekkerste) foie gras- of wijnboer uit de streek: met plezier!

Lees minder

Beoordelingen

Hein De Win

Rust, prachtig gerenoveerde ruime gîtes, met terras vlak aan zwembad

juli 2018

10

Dimitri Van Paemel

Ruime, propere gite met alles wat nodig is. Aangenaam contact met (Nederlandstalige) eigenaars die de streek goed kennen en ons vele goede tips hebben gegeven. Rustige locatie, en toch niet ver van alle winkels en restaurants. Veel te doen in de omgeving.

april 2018

10

Chambres d'Hôtes van deze eigenaar

Arrangementen, workshops en bijzonderheden